0

· Strona główna
· Archiwum
· Download
· RABATY
· Newsletters
· Kroniki OPZZ
· WYPOCZYNEK
· Organizacje związkowe
· Skład Zarządu
· Warto wiedzieć
· Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
· Prasa
· Statut Związku
· Historia związków
· Historia MZZPS
· Linki
· Kontakt


Ustaw tę stronę jako Główną! Home
Dodaj tę stronę do Ulubionych! Ulubione

0

Obrady MRW FZZ Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej

1 czerwca w warszawskiej siedzibie OPZZ odbyło się posiedzenie Mazowieckiej Rady Wojewódzkiej FZZ Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej.

przeczytaj

Rozmowy ws. pracowników samorządowych

1 czerwca w Ministerstwie Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej odbyły się rozmowy przedstawicieli Związku Nauczycielstwa Polskiego z Sekretarzem Stanu Ministrem Stanisławem Szwedem.

przeczytaj

Minister edukacji narodowej o podwyżkach dla nauczycieli

- Nauczyciele mają wynagrodzenie dosyć skomplikowane, uzależnione od wielu czynników, wieloskładnikowe, gdzie również zaangażowany finansowo jest samorząd. Moja decyzja o podwyżkach natychmiastowo skutkuje podwyżkami, ale i zmianami w samorządzie - wyjaśniła Anna Zalewska, szefowa Ministerstwa Edukacji Narodowej.

przeczytaj

JSW porozumiała się z kluczowymi wierzycielami

Po tym, jak ING Bank Śląski zażądał wcześniejszego wykupu obligacji, w połowie września br. zarząd JSW i związki zawodowe podpisały porozumienie ws. ograniczenia części świadczeń pracowniczych, aby stworzyć podstawę do dalszych negocjacji z bankami i zwiększyć szanse na zachowanie płynności finansowej spółki.

przeczytaj

Podwyżki były tylko epizodem. W przyszłym roku większych pensji dla urzędników nie będzie

Pod koniec czerwca rząd przedstawi założenia makroekonomiczne do budżetu na 2017 r. Znajdzie się w nich m.in. informacja o wskaźniku płac w państwowej sferze budżetowej. W ostatnich latach był on zamrożony.

przeczytaj