0

· Strona główna
· Archiwum
· Download
· RABATY
· Newsletters
· Biuletyn
· Kroniki OPZZ
· WYPOCZYNEK
· Organizacje związkowe
· Skład Zarządu
· Warto wiedzieć
· Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
· Prasa
· Statut Związku
· Historia związków
· Historia MZZPS
· Linki
· Kontakt


Ustaw tę stronę jako Główną! Home
Dodaj tę stronę do Ulubionych! Ulubione

0

FZZ Służb Mundurowych - rozmowy w Kancelarii Prezydenta RP

Spotkanie to jest kontynuacją działań i spotkań Federacji ZZ SM w związku z informacjami o trwających pracach nad zmianą aktualnego systemu emerytalnego funkcjonariuszy służb mundurowych. Środowisko mundurowe oczekuje jasnego komunikatu ze strony Premier Rządu RP, który ostatecznie utnie wszelkie spekulacje w tym temacie. W ocenie Federacji kolejne komunikaty Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji dementujące informacje medialne są niewystarczające.

przeczytaj

Zebranie sprawozdawcze Delegatów KZZC - 2017

W dniach 30 - 31 marca 2017 w Bydgoszczy odbyło się coroczne zebranie sprawozdawcze Delegatów Krajowego Związku Zawodowego Ciepłowników.

przeczytaj

Marcowe posiedzenie Zarządu Krajowego

Członkowie Zarządu Krajowego zostali poinformowani m.in. o projekcie zmian w strukturze organizacyjnej OPZZ, planowanych szkoleniach, konferencjach i innych wydarzeniach organizowanych przez ZZ „Budowlani”.

przeczytaj

Rada Krajowa Związku Zawodowego Maszynistów Kolejowych

W Jastrzębiej Górze odbyło się wyjazdowe posiedzenie Rady Krajowej Związku Zawodowego Maszynistów Kolejowych w Polsce, poszerzone o obecność przewodniczących Kół ZZM.

przeczytaj

Posiedzenie Zespołu ds. zamówień publicznych RDS

W siedzibie CPS Dialog odbyło się posiedzenie Doraźnego Zespołu ds. zamówień publicznych Rady Dialogu Społecznego. Strona społeczna Zespołu ponownie przedyskutowała sprawę realizacji zamówień publicznych w ochronie zdrowia.

przeczytaj

Stelina: Formuła związków zawodowych jest niedostosowana do nowych realiów

W małych firmach utworzenie zakładowej organizacji jest barierą nie do przeskoczenia. Tak być nie może - mówi prof. Jakub Stelina, przewodniczący zespołu ds. opracowania projektu ustawy – Kodeks zbiorowego prawa pracy.

przeczytaj

Czy Auchan zmuszał pracowników do deklaracji o 500 plus? Są wyniki kontroli

PIP: - Stoimy na stanowisku, że żadne przepisy nie nakładają obowiązku doliczania do przychodu pracownika wypłat z programu 500+. To świadczenie jest nieopodatkowane i nie podlega egzekucji komorniczej, nie powinno więc być wliczane do przychodu pracownika.

przeczytaj

Ile naprawdę zarabiają kierowcy w MPK?

Nad wrocławskim MPK wisi groźba strajku pracowników. Kierujący, reprezentowani przez związki zawodowe, domagają się większych wypłat. Ile zarabiają kierowcy i motorniczowie w MPK?

przeczytaj

Technik dentystyczny: choroba zawodowa a renta na stałe

ZUS: - Częściowa niezdolność do pracy występuje, nie pozostaje jednak w związku z chorobą zawodową. Technik dentystyczny zaskarżył tę decyzję do sądu.

przeczytaj