0

· Strona główna
· Archiwum
· Download
· Newsletters
· Kroniki OPZZ
· WYPOCZYNEK
· Organizacje związkowe
· Skład Zarządu
· Warto wiedzieć
· Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
· Prasa
· Statut Związku
· Historia związków
· Historia MZZPS
· Linki
· Kontakt
Ustaw tę stronę jako Główną! Home
Dodaj tę stronę do Ulubionych! Ulubione

0

KW: w oczekiwaniu na akceptację projektu porozumienia przez załogi

Projekt porozumienia, jaki zdołano wypracować podczas wielogodzinnych negocjacji w sobotę 16 kwietnia, dotyczy między innymi systemu wynagradzania w Polskiej Grupie Górniczej, do której ma przejść jedenaście kopalń z KW. 18 kwietnia związki z Kompanii Węglowej przeprowadzą masówki informacyjne dla załóg. Chcą bowiem poznać ich opinię dotyczącą projektu porozumienia. Czytaj także: KW: ustalono projekt porozumienia. Co zawiera?

przeczytaj

OPZZ opiniuje ,,koszyk gwarantowanych świadczeń zdrowotnych”

Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych przekazało do Ministerstwa Zdrowia opinię do projektu nowelizacji ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz niektórych innych ustaw.

przeczytaj

Spotkanie z SLD

15 kwietnia w siedzibie OPZZ odbyło się spotkanie przewodniczącego OPZZ Jana Guza z przedstawicielami Sojuszu Lewicy Demokratycznej: przewodniczącym Włodzimierzem Czarzastym i sekretarzem generalnym Marcinem Kulaskiem.

przeczytaj

Przewozy regionalne na RDS?

Na prośbę Leszka Miętka, przewodniczącego Rady OPZZ Branży „Transport", Jan Guz wystąpił do przewodniczącego Rady Dialogu Społecznego z wnioskiem o przeprowadzenie debaty na temat sytuacji sektora przewozów regionalnych.

przeczytaj

Podatek od handlu szans nie wyrówna

Sieci handlowe mają problem z płaceniem podatków, część z nich je optymalizuje, czyli stara się płacić jak najmniej. Ale warto zadać pytanie: czy sklepy robią to częściej niż inne branże?


przeczytaj