0

· Strona główna
· Archiwum
· Download
· Newsletters
· Kroniki OPZZ
· WYPOCZYNEK
· Organizacje związkowe
· Skład Zarządu
· Warto wiedzieć
· Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
· Prasa
· Statut Związku
· Historia związków
· Historia MZZPS
· Linki
· Kontakt
Ustaw tę stronę jako Główną! Home
Dodaj tę stronę do Ulubionych! Ulubione

0

Majowe manifestacje w Warszawie

Zapraszamy nauczycieli i pracowników oświaty do udziału w pochodzie OPZZ (1.05) oraz manifestacji w Dniu Europy / Parady Schumana (7.05), choć ZNP nie jest organizatorem tych wydarzeń.

przeczytaj

Służby mundurowe na RDS

21 kwietnia br. w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog" w Warszawie odbyło się pierwsze posiedzenie podzespołu problemowego ds. służb mundurowych działającego w ramach Zespołu ds. usług publicznych Rady Dialogu Społecznego.

przeczytaj

Prezydent o emeryturach: Potrzebne rozwiązanie akceptowalne dla wszystkich Polaków (WIDEO)

Prezydent Andrzej Duda o propozycji Solidarności, OPZZ i FZZ, dotyczącej możliwości przechodzenia na emeryturę niezależnie od wieku, po przepracowaniu 35-letniego okresu składkowego dla kobiet i 40-letniego dla mężczyzn. - Ja przede wszystkim zobowiązałem się, bo takie było oczekiwanie Polaków, o tym się jasno i wyraźnie przekonałem w kampanii wyborczej, by wiek emerytalny był obniżony. Ja się do tego zobowiązałem i w związku z tym złożyłem stosowny projekt - powiedział prezydent.

zobacz

W rachunku za prąd zapłacimy 180 zł rocznie na media narodowe

System ma wejść w życie od 1 stycznia 2017 r., a firmy energetyczne pobierające opłatę dystrybucyjną - nazywany w projekcie „inkasentem” - w odpowiednim terminie będą mieli obowiązek poinformować odbiorców końcowych o konieczności płacenia składki i podać numer konta, na który należy dokonywać wpłat.

przeczytaj

Zakaz handlu w niedziele może się opłacić gospodarce?

"Solidarność" za kilka dni zacznie oficjalnie zbierać podpisy pod ustawą wprowadzającą zakaz handlu w niedzielę.

przeczytaj