0

· Strona główna
· Archiwum
· Download
· RABATY
· Newsletters
· Biuletyn
· Kroniki OPZZ
· WYPOCZYNEK
· Organizacje związkowe
· Skład Zarządu
· Warto wiedzieć
· Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
· Prasa
· Statut Związku
· Historia związków
· Historia MZZPS
· Linki
· Kontakt


Ustaw tę stronę jako Główną! Home
Dodaj tę stronę do Ulubionych! Ulubione

0

Bez porozumienia w RDS w sprawie projektu budżetu na 2019 r.

W CPS Dialog 4 września br. odbyło się posiedzenie Zespołu problemowego RDS ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych. Zespół dyskutował o projekcie budżetu państwa na rok 2019 w celu ewentualnego wypracowania wspólnego stanowiska związków zawodowych i organizacji pracodawców RDS w sprawie tego projektu. Przeczytaj

Związkowcy spotkali się z prezydentem Opola
5 września 2018r. odbyło się spotkanie przedstawicieli organizacji związkowych zrzeszonych w Ogólnopolskim Porozumieniu Związków Zawodowych z terenu województwa opolskiego z Prezydentem Miasta Opola Arkadiuszem Wiśniewskim. Przeczytaj.

Posiedzenie Rady OPZZ województwa dolnośląskiego
Odbyło się we Wrocławiu posiedzenie Rady OPZZ województwa dolnośląskiego. Przedmiotem obrad Rady, w której uczestniczyła Wiceprzewodnicząca Rady OPZZ Barbara Popielarz było przede wszystkim:

- omówienie zadań wynikających z programu OPZZ uchwalonego przez IX Kongres OPZZ

- zakres przygotowań do ogólnopolskiej manifestacji pod hasłami „Polska potrzebuje wyższych płac” i „Godna płaca, praca i emerytura”.

Przeczytaj.

GMB: Twardy Brexit byłby katastrofą dla naszych członków
GMB to trzeci co do wielkości związek zawodowy w Wielkiej Brytanii. W kampanii przed referendum w 2016 roku, w sprawie wystąpienia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, organizacja była za pozostaniem we Wspólnocie. Przeczytaj.

Ryanair – w oczekiwaniu na największy strajk w historii lotnictwa!
Jesień 2018 będzie naprawdę bardzo gorąca i to nie jest zapowiedź pogodowa synoptyków, tylko ogromnych strajków pracowniczych. W naszym kraju na 22 września zapowiedziana jest manifestacja OPZZ przeciwko anty-pracowniczej polityce Rządu a na świecie? Przeczytaj.

Opinie i analizy

Raport o realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju w Polsce w 2018 r. opublikowany
Raport dotyczący realizacji przez Polskę w 2018 r. celów zrównoważonego rozwoju Agendy ONZ 2030 został opublikowany w ostatecznej wersji. Ten przyjęty przez Radę Ministrów dokument został przygotowany na potrzeby tzw. dobrowolnego przeglądu w ONZ postępów Polski w zakresie realizacji Agendy ONZ 2030 i jej 17 celów rozwojowych. Przeczytaj.

OPZZ w mediach

Jesień Protestów

Miarka się przebrała – mówią przewodniczący Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych – i zwołują nauczycieli, pielęgniarki, transportowców, kolejarzy i inne branże na 22 września do Warszawy. Przeczytaj.