0

· Strona główna
· Archiwum
· Download
· RABATY
· Newsletters
· Kroniki OPZZ
· WYPOCZYNEK
· Organizacje związkowe
· Skład Zarządu
· Warto wiedzieć
· Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
· Prasa
· Statut Związku
· Historia związków
· Historia MZZPS
· Linki
· Kontakt


Ustaw tę stronę jako Główną! Home
Dodaj tę stronę do Ulubionych! Ulubione

0

Za godzinę pracy nie wolno płacić mniej niż 12 zł. Prezydent podpisał ustawę

Od 2017 roku za godzinę pracy nie wolno będzie płacić mniej niż 12 zł, a po waloryzacji - około 13 zł - przewiduje nowelizacja ustawy o minimalnej stawce godzinowej za pracę, którą podpisał prezydent Andrzej Duda.

PrzeczytaJ

Podatek od sprzedaży detalicznej: Błąd w ustawie, firmy zapłacą mniej

Wyższa stawka podatku od sprzedaży detalicznej będzie liczona dopiero od 187 mln zł przychodów sklepu, a nie od 170 mln zł – twierdzą eksperci. Resort potwierdza.

Przeczytaj

140 mln zł trudne do wykorzystania. Narodowy Program Zdrowia przyjęty przez rząd

Narodowy Program Zdrowia, który określa priorytety dla profilaktyki i promocji zdrowia, po miesiącach opóźnień został wreszcie przyjęty przez rząd. Czeka jeszcze na podpis premiera – dowiedział się DGP.

Przeczytaj

Energetyka wiatrowa w Polsce. Branża walczy o przetrwanie

Od uchwalenia przeforsowanej przez PiS ustawy w praktyce zakazującej stawiania nowych wiatraków w Polsce minęło dwa miesiące. - Czarny scenariusz dla energetyki wiatrowej zaczyna się spełniać - ogłosił w rozmowie z money.pl prezes Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej Wojciech Cetnarski.

Przeczytaj

Praca na budowie. Firmy zatrudniają na potęgę, automatyzacja musi zaczekać

Aby podołać zleceniom, polski sektor budowlany zatrudnia na potęgę, mniej inwestując w maszyny i nowe technologie. Innowacje technologiczne muszą zaczekać - pisze "Puls Biznesu".

Przeczytaj

MZ reguluje zasady szkolenia specjalizacyjnego fizjoterapeutów

Uregulowanie sposobu i trybu składania Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego Fizjoterapeutów - to jeden z celów przygotowanego przez resort zdrowia projektu rozporządzenia w sprawie specjalizacji i uzyskiwania tytułu specjalisty przez fizjoterapeutów.

Przeczytaj