0

· Strona główna
· Archiwum
· Download
· RABATY
· Newsletters
· Kroniki OPZZ
· WYPOCZYNEK
· Organizacje związkowe
· Skład Zarządu
· Warto wiedzieć
· Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
· Prasa
· Statut Związku
· Historia związków
· Historia MZZPS
· Linki
· Kontakt


Ustaw tę stronę jako Główną! Home
Dodaj tę stronę do Ulubionych! Ulubione

0

Dzisiaj: Święto OHP

KAS w Radzie Dialogu Społecznego

10 czerwca br. odbyło się posiedzenie zespołu doraźnego problemowego RDS ds. projektu ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej i projektu ustawy przepisy wprowadzające ustawę o KAS.

przeczytaj

Strajk: Lekarze, górnicy, nauczyciele i celnicy będą protestować

W czerwcu chcą protestować kolejne placówki zdrowotne, młodzi lekarze, górnicy. Nadal trwa spór rządu z celnikami. A to dopiero początek planowanych manifestacji.

przeczytaj

Coraz dłuższe kolejki na granicach Polski z Ukrainą i Białorusią

Według informacji Służby Celnej, szacunkowy czas oczekiwania na wjazd na przejście wynosił 12 godzin. Przyczyną kolejki jest wydłużona odprawa. Nie bez znaczenia jest tzw. strajk włoski, jaki prowadzą celnicy w związku z rządowym planem reformy służb skarbowych – funkcjonariusze obawiają się, że powołanie jednej służby (Krajowej Administracji Skarbowej) pozbawi ich miejsc pracy.

przeczytaj

Górnicy się odkochują

Miało być inaczej niż za PO-PSL. Żadnych zwolnień i zamykania kopalń. Restrukturyzacja i dobre zarządzanie. W ramach dobrej zmiany, której zapowiedź pozwoliła PiS pokonać PO na Śląsku, Makoszowy miały na chwilę trafić do Spółki Restrukturyzacji Kopalń (SRK), a z niej szybko przemieścić się do Polskiej Grupy Energetycznej.

przeczytaj

Wielki plan Morawieckiego. Wiele propozycji, mało konkretów. SZCZEGÓŁOWA ANALIZA

Tak się prezentuje plan głębokich zmian, który ma być największym gospodarczym sukcesem obecnego rządu. Eksperci powtarzają jak mantrę: za wcześnie na bicie braw.

przeczytaj