0

· Strona główna
· Archiwum
· Download
· RABATY
· Newsletters
· Kroniki OPZZ
· WYPOCZYNEK
· Organizacje związkowe
· Skład Zarządu
· Warto wiedzieć
· Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
· Prasa
· Statut Związku
· Historia związków
· Historia MZZPS
· Linki
· Kontakt


Ustaw tę stronę jako Główną! Home
Dodaj tę stronę do Ulubionych! Ulubione

0

Dwa spotkania w trzy dni

W poprzednim tygodniu odbyły się dwa spotkania, w których uczestniczył przewodniczący Związku Pracowników Wojska "Tarcza" – kol. Marek Kazimierczak.

przeczytaj

W gospodarce 338 zł podwyżki, a dla nauczycieli…To nie jest dowcip!

W 2017 r. pracownik w Polsce dostał średnio 338 zł podwyżki. Nauczyciel – jedynie 20 zł tzw. waloryzacji. Tak mówią twarde dane GUS.

przeczytaj

Opinie i analizy

GUS: Stopa bezrobocia w kwietniu wyniosła 6,3%

Główny Urząd Statystyczny przedstawił dane dotyczące stopy bezrobocia rejestrowanego w kwietniu 2018 r. Wynika z nich, że pod koniec kwietnia stopa bezrobocia wyniosła 6,3% i w porównaniu do kwietnia 2017 r. spadła o 1,3 pkt. proc., a w porównaniu do marca 2018 r. spadła o 0,3 pkt proc.

przeczytaj

Wciąż olbrzymie zróżnicowanie stopy bezrobocia na Mazowszu

W urzędach pracy na Mazowszu w marcu bieżącego roku zarejestrowanych było 148,9tys. bezrobotnych, a stopa bezrobocia wynosiła 5,4%. W skali kraju poziom bezrobocia wynosił w kwietniu 6,3%. W stosunku do kwietnia ubiegłego roku stopa bezrobocia w całym kraju zmniejszyła się o 1,3 pkt proc., a na Mazowszu o 1,2 pkt proc..

przeczytaj

W mediach

Popołudnie RDC: po Kongresie OPZZ

Gościem audycji „Popołudnie RDC” w Radiu dla Ciebie, był Andrzej Radzikowski, wiceprzewodniczący Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych.

posłuchaj