0

· Strona główna
· Archiwum
· Download
· Newsletter OPZZ
· Kroniki OPZZ
· WYPOCZYNEK
· Organizacje związkowe
· Skład Zarządu
· Warto wiedzieć
· Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
· Prasa
· Statut Związku
· Historia związków
· Historia MZZPS
· Linki
· Kontakt
Ustaw tę stronę jako Główną! Home
Dodaj tę stronę do Ulubionych! Ulubione

0

XIII kongres portugalskiej centrali związkowej CGTP-IN

W portugalskiej Almadzie nieopodal Lizbony pod hasłem “Prawa w miejscu pracy – Suwerenność – Postęp społeczny” rozpoczął się XIII kongres portugalskiej centrali związkowej CGTP-IN. Kongres przyjął program CGTP-IN na nową kadencję i wybrał nowe władze. OPZZ reprezentował przewodniczący Jan Guz.

przeczytaj

Posiedzenie Doraźnego Zespołu ds. zamówień publicznych RDS

W Centrum Partnerstwa Społecznego Dialog odbyło się drugie posiedzenie Doraźnego Zespołu ds. zamówień publicznych działającego w ramach Rady Dialogu Społecznego.

przeczytaj

Budżet ponad wszystko. Rząd Szydło wycofuje się z obniżenia wieku emerytalnego i wyższej kwoty wolnej

Podatek od handlu, obniżenie wieku emerytalnego, wyższa kwota wolna w PIT, przewalutowanie kredytów – tych obietnic z kampanii trudno będzie dotrzymać. A na pewno nie obejdzie się bez poważnych korekt.

przeczytaj

Ustalono termin rozmów związków z zarządem Kompanii Węglowej

Związkowcy wystosowali list do Rogali w dzień po objęciu przez niego obowiązków prezesa Kompanii. Pełniący obowiązki prezesa Kompanii Węglowej Tomasz Rogala zaprosił działające w spółce związki na rozmowy w ramach trwającego tam sporu zbiorowego na 4 marca.

przeczytaj

Pracownicy ochrony na śmieciówkach mają dość

Prawdopodobnie już w marcu rozpoczną się konsultacje nad projektem nowelizacji, która umożliwi osobom bez etatów wstępowanie do związków zawodowych. Ale pracownicy ochrony już nie czekają.

przeczytaj