0

· Strona główna
· Archiwum
· Download
· RABATY
· Newsletters
· Kroniki OPZZ
· WYPOCZYNEK
· Organizacje związkowe
· Skład Zarządu
· Warto wiedzieć
· Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
· Prasa
· Statut Związku
· Historia związków
· Historia MZZPS
· Linki
· Kontakt


Ustaw tę stronę jako Główną! Home
Dodaj tę stronę do Ulubionych! Ulubione

0

Zalewska: Szef ZNP zarabia 18 tys. zł. Broniarz domaga się sprostowania

Minister ujawniła, że prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego, Sławomir Broniarz zarabia ok. 18 tys. zł. Naprawdę chciałbym aż tyle zarabiać - skomentował Sławomir Broniarz. Pani minister Anna Zalewska nie partycypuje w moim wynagrodzeniu – dodał. Broniarz ogłosił także, że będzie domagał się sprostowania. - W poniedziałek wystąpimy w tej sprawie z pismem.

przeczytaj

ZNP: Minister kłamie. Nie po raz pierwszy zresztą

ZNP: - Minister edukacji Anna Zalewska, uciekając od odpowiedzi na niewygodne dla niej pytanie o podwyżki dla nauczycieli, powiedziała dziś w RMF FM, że prezes ZNP zarabia ok. 18 tys. zł. Posłużyła się kłamstwem, by odwrócić uwagę od ważnego tematu zarobków polskich nauczycieli.

przeczytaj

Afera podsłuchowa w Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. "Człowiek Macierewicza"

Ktoś podsłuchuje i nagrywa pracowników Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Na skrzynki mailowe szefów dwóch związków zawodowych w tej państwowej spółce trafiły nagrania prywatnych rozmów byłego przewodniczącego zakładowej "Solidarności" i członka zarządu. Wybrani przez pracowników członkowie zarządu, rady nadzorczej i związków zawodowych uważają, że mogą być też śledzeni.

przeczytaj

Strajkujący lekarze to zepsuci burżuje? Mocny atak na protestujących

Telewizja publiczna postanowiła z młodych medyków zrobić zepsutych burżujów opychających się kanapkami z kawiorem i rozbijających się po świecie podczas egzotycznych podróży. Portal TVP Info prześwietlił profile lekarzy w mediach społecznościowych, którzy są „twarzami" strajku. – To nagonka, manipulacja i propaganda rodem z PRL – odpowiadają zarówno lekarze, politycy jak i dziennikarze, również ci uznawani za prawicowych.

przeczytaj

Partnerzy społeczni RDS apelują o dialog w sprawie zdrowia

- System ochrony zdrowia wymaga zwiększonych nakładów, ale także gruntownych zmian organizacyjnych. Tymczasem zmiany proponowane przez ministra zdrowia idą w złym kierunku, czego przykładem jest sieć szpitali, która ogranicza konkurencję oraz jakość i zmniejsza dostępność do świadczeń w formie hospitalizacji jednodniowej i opieki specjalistycznej - napisali członkowie strony społecznej Prezydium Rady Dialogu Społecznego.

przeczytaj