0

· Strona główna
· Archiwum
· Download
· RABATY
· Newsletters
· Biuletyn
· Kroniki OPZZ
· WYPOCZYNEK
· Organizacje związkowe
· Skład Zarządu
· Warto wiedzieć
· Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
· Prasa
· Statut Związku
· Historia związków
· Historia MZZPS
· Linki
· Kontakt


Ustaw tę stronę jako Główną! Home
Dodaj tę stronę do Ulubionych! Ulubione

0

MIĘDZYZWIĄZKOWY KOMITET PROTESTACYJNY
ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH SŁUŻBY CELNEJ RP


A P E L

Komitet Protestacyjny apeluje do WSZYSTKICH funkcjonariuszy celnych, zrzeszonych i niezrzeszonych w organizacjach związkowych do jak najliczniejszego udziału w PIKIECIE

13 maja 2016 r. przed gmachem Ministerstwa Finansów w Warszawie w godz. 12-14.

Służba Celna, a co za tym idzie My wszyscy funkcjonariusze celni stoimy przed likwidacją Naszej służby. W tym dniu musimy wykazać swoją jedność i determinację w obronie naszych praw i godności.

Nie pozwólmy, aby pozbawiono Nas mundurów, które przez tyle lat nosimy z godnością i zaszczytem, służąc dla dobra Naszej Ojczyzny.
Nie pozwólmy by pozbawiono nas emerytur wywalczonych w Trybunale Konstytucyjnym.
Jesteśmy to winni sobie i naszym poprzednikom.

Międzynarodowy Fundusz Walutowy na rozmowach w OPZZ

11 maja br., w siedzibie OPZZ, odbyło się spotkanie Jana Guza, przewodniczącego OPZZ z szefową Misji Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW) Darią Zakharovą.

przeczytaj

PiS wprowadzi zakaz dorabiania na emeryturze?

Rząd sam zdecyduje, na jakich zasadach Polacy będą przechodzić na wcześniejsze emerytury – kobiety w wieku 60, mężczyźni – 65 lat. Możliwe jednak, że PiS będzie Polaków do tych świadczeń zniechęcać, choćby wprowadzając zakaz pracy dla wcześniejszych emerytów!

przeczytaj

Zelmer, największy w Polsce producent sprzętu AGD, zwolni 6 proc. załogi

Zarząd zawiadomił już związki zawodowe oraz Powiatowe Urzędy Pracy o zamiarze dokonania zwolnień grupowych w obszarach pozaprodukcyjnych. Konsultacje ze stroną społeczną dotyczące zmniejszenia zatrudnienia zaplanowane są do końca maja 2016.

przeczytaj

Ustawa o fizjoterapeutach: Rząd chce zmian w zakresie uprawnień zawodowych. Jakich?

Do Sejmu trafił przygotowany przez posłów PiS projekt noweli ustawy o zawodzie fizjoterapeuty. Zakłada rezygnację z powołania samorządu zawodowego i zmiany w zakresie uprawnień zawodowych.

przeczytaj

Masz drzewa na działce? Państwo może ją przejąć

Ustawodawca znowu zrobił niedźwiedzią przysługę właścicielom nieruchomości. Po problemach z gruntami rolnymi blady strach padł na tych, którzy postawili domy na zalesionych działkach. Nowe przepisy dają Lasom Państwowym prawo do pierwokupu nieruchomości prywatnych, w skład których wchodzi – chociażby w niewielkiej części – użytek leśny.

przeczytaj