0

· Strona główna
· Archiwum
· Download
· RABATY
· Newsletters
· Kroniki OPZZ
· WYPOCZYNEK
· Organizacje związkowe
· Skład Zarządu
· Warto wiedzieć
· Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
· Prasa
· Statut Związku
· Historia związków
· Historia MZZPS
· Linki
· Kontakt


Ustaw tę stronę jako Główną! Home
Dodaj tę stronę do Ulubionych! Ulubione

0

D z i s i a j:

- Dzień Pracownika Socjalnego;

- posiedzenie Prezydium Rady Dialogu Społecznego

Ogólnopolska Manifestacja 19.11.2016

Ponad 50 tys. rodziców, uczniów, nauczycieli, samorządowców wzięło w sobotę udział w zorganizowanej przez ZNP wielkiej manifestacji w Warszawie pod hasłem "NIE dla chaosu w szkole". DZIĘKUJEMY!

przeczytaj

Petycja do Prezydenta RP

- W imieniu uczestników i uczestniczek Ogólnopolskiej Manifestacji „NIE dla chaosu w szkole" wnosimy o zawetowanie projektu ustawy Prawo oświatowe oraz projektu ustawy Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo oświatowe.

przeczytaj

Protest nauczycieli przeciw reformie edukacji. Manifestacja, jakiej szkoła nie pamięta

W deszczową sobotę w Warszawie przeciwko likwidacji gimnazjów w karkołomnym tempie - "bez podstaw programowych, podręczników, sieci szkół" - protestowało co najmniej 30 tys. osób. Do nauczycieli dołączyli rodzice i samorządowcy. Prezes ZNP twierdzi, że razem było ich 50 tys.

przeczytaj

Rafał Chwedoruk: Ten bunt nie osłabi PiS

- Czy protesty nauczycieli w dłuższej perspektywie mogą zaszkodzić rządowi Prawa i Sprawiedliwości? Rafał Chwedoruk: - W sensie strategicznym i długoterminowym wydaje się, że nie.

przeczytaj

2017 – rok dobrej zmiany w górnictwie

KOPALNIE: Zamieszanie wokół branżowej fuzji, groźba dymisji prezesa KHW i próby ratowania kopalni Krupiński bezpośrednio u prezesa PiS – górniczy thriller nabiera tempa. Najpóźniej dziś, zgodnie z obietnicą daną stronie związkowej kilkanaście dni temu, w siedzibie Katowickiego Holdingu Węglowego (KHW) powinni się stawić szefowie resortu energii, by ogłosić decyzję dotyczącą przyszłości spółki.

przeczytaj

Szydło: przed nami wciąż dyskusja nt. systemu emerytalnego

- Deklarowaliśmy, że projekt ustawy obniżający wiek emerytalny to zobowiązanie, którego dotrzymamy w tym roku. I tak się stało – mówi premier Beata Szydło. - Przed nami jednak wciąż dyskusja na temat systemu emerytalnego jako całości – podkreśla premier RP. - Chciałabym, aby w tym procesie uczestniczyli przedstawiciele Rady Dialogu Społecznego, związki zawodowe, parlamentarzyści, ale przede wszystkim eksperci i specjaliści, którzy pomogą nam w wypracowaniu dobrych rozwiązań na przyszłość – mówi.

przeczytaj

Kongres Lewicy. Chcą wrócić do Sejmu

Bogusław Gorski, szef PPS: - My nie chcemy, żeby kongres tylko się rozpoczął dzisiaj i dzisiaj się skończył. Kongres będzie otwierał pewien proces, proces, który będzie, sądzę, trwał przez najbliższe dni i miesiące, który doprowadzi do powstania wspólnego bloku, który w pierwszej kolejności doprowadzi do wspólnych list w wyborach samorządowych - i to, myślę, jest naszym celem.

przeczytaj