0

· Strona główna
· Archiwum
· Download
· RABATY
· Newsletters
· Biuletyn
· Kroniki OPZZ
· WYPOCZYNEK
· Organizacje związkowe
· Skład Zarządu
· Warto wiedzieć
· Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
· Prasa
· Statut Związku
· Historia związków
· Historia MZZPS
· Linki
· Kontakt


Ustaw tę stronę jako Główną! Home
Dodaj tę stronę do Ulubionych! Ulubione

0

Posiedzenie Rady Dialogu Społecznego

16 lutego bieżącego roku w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” w Warszawie, na plenarnym posiedzeniu obradowała Rada Dialogu Społecznego, pod przewodnictwem minister Elżbiety Rafalskiej. Głównym punktem porządku obrad RDS było kształcenie zawodowe.

przeczytaj

Posiedzenie Federacji ZZSM i spotkanie z Ministrem SWiA

W trakcie posiedzenia szczegółowo omówiono zakres postulatów do przedstawienia podczas spotkania z Ministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachimem Brudzińskim. W dniu 15 lutego 2018 roku odbyło się również spotkanie z Ministrem SWiA Joachimem Brudzińskim. Publikujemy komunikat ze spotkania.

przeczytaj

ZPW TARCZA: Posiedzenie Zarządu Krajowego

Na przełomie stycznia i lutego w warszawskim hotelu „GROMADA” odbyło się posiedzenie Zarządu Krajowego naszego Związku, z udziałem przewodniczących organizacji związkowych „TARCZY”.

przeczytaj

Spotkanie ALE

15 lutego w Warszawie odbyło się regionalne spotkanie przedstawicieli związków zawodowych należących do Autonomicznych Europejskich Związków Zawodowych Maszynistów (ALE) z Czech, Słowacji, Bułgarii, Rumunii, Węgier i Polski, którą reprezentuje Prezydent ZZM w Polsce, Leszek Miętek.

przeczytaj

Z obrad Prezydium ZZPE i Federacji ZZP „Przemysł Specjalny”

15 lutego bieżącego roku, obradowało wspólne Prezydium Zarządu Krajowego Związku i Rady Federacji – na zaproszenie zarządu spółki – w PZL – Sędziszów – jednego z najbardziej znanych w Polsce producentów filtrów, głównie dla przemysłu motoryzacyjnego, ale też dla lotnictwa i rolnictwa.

przeczytaj

FZZ Metalowcy: Szkolenie Rady Okręgu Dolnośląskiego

W dniach 15 – 17 luty 2018 w Cieplicach - Zdrój kolejna grupa związkowców, przedstawicieli Rady Okręgu Dolnośląskiego wzięło udział w szkoleniu, w ramach realizowanego przez Federację Związków Zawodowych Metalowcy projektu „Wysokie kompetencje kluczem do aktywnego udziału parterów społecznych w procesie stanowienia prawa”.

przeczytaj

Związki zawodowe na rzecz równości płci

W dniach 18- 20 lutego, w Wilnie realizowany jest międzynarodowy projekt ,,Promocja równości płci w związkach zawodowych i radach pracowniczych w dziedzinie zaangażowania i procesów decyzyjnych”. OPZZ jako jeden z partnerów projektu jest reprezentowany przez prowadzącą konferencję - wiceprzewodniczącą OPZZ Wiesławę Taranowską.

przeczytaj

Opinie i analizy

Status zawodowy nauczycieli

Minister edukacji odebrała już niektóre dodatki, skazała nauczycieli na przymusowy wolontariat w szkołach, a teraz szykuje nam:

przeczytaj

W mediach

SKANDAL: Polska przychodnia szuka menadżera za 1200 funtów... miesięcznie!

Stanowisko, na które poszukiwany jest pracownik tej nowopowstającej przychodni nosi nazwę practice manager, czyli menadżer placówki. Osoba na takim stanowisku odpowiedzialna jest za nadzór przychodni oraz pracowników medycznych: lekarzy, pielęgniarek, asystentek stomatologicznych oraz pracowników administracyjnych. Oprócz tego menadżer placówki musi zadbać o rozwój przychodni, prawidłową komunikację marketingową i finanse.

przeczytaj