0

· Strona główna
· Archiwum
· Download
· RABATY
· Newsletters
· Kroniki OPZZ
· WYPOCZYNEK
· Organizacje związkowe
· Skład Zarządu
· Warto wiedzieć
· Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
· Prasa
· Statut Związku
· Historia związków
· Historia MZZPS
· Linki
· Kontakt


Ustaw tę stronę jako Główną! Home
Dodaj tę stronę do Ulubionych! Ulubione

0

D z i s i a j:

Posiedzenie Rady Okręgu Świętokrzyskiego Związku Zawodowego "Budowlani"

Antoni Macierewicz: ws. Caracali nie było gwarancji 6 tys. miejsc pracy. Czesław Mroczek z PO: Polska świadkiem ordynarnego złamania zasad

Minister Macierewicz w Sejmie: to systematycznie powtarzane kłamstwo - Systematycznie okłamuje się pracowników Łodzi i innych miast – mówił. Czesław Mroczek z PO: - Mamy w tej sprawie niejasne interesy. MON poprzez spółkę Polska Grupa Zbrojeniowa zawarł umowę z amerykańskim lobbystą Alfonsem D'Amato.

przeczytaj

Tchórzewski: nie ma szans na uzyskanie przez KWK "Krupiński" dodatnich wyników

- Z analiz przeprowadzonych przez Jastrzębską Spółkę Węglową wynika, że nie ma możliwości uzyskania przez KWK "Krupiński" dodatnich wyników w przyszłości, nawet przy założeniu stopniowego wzrostu cen węgla - napisał w odpowiedzi na interpelację poselską minister energii Krzysztof Tchórzewski. - Straty jakie zakład ten będzie ponosił mogą zagrozić dalszemu istnieniu pozostałych, perspektywicznych kopal - napisał minister.

przeczytaj

Jak umarł Romet? Ostatnie dni wielkiej, bydgoskiej fabryki


Na korytarzu bydgoskiego sądu przy ul. Grudziądzkiej kłębi się tłumek kilkunastu pracowników Rometu. Jest poniedziałek, 25 maja 1998 roku, dochodzi godzina 11. Piękny, ciepły, wiosenny dzień…

przeczytaj

Sejmowe komisje przeciwne zwiększeniu dotacji przedszkolnej

- Projekt jest konsekwencją deklaracji minister edukacji Anny Zalewskiej, która obiecała wyrównanie samorządom z budżetu państwa strat w ich budżetach, jakie poniosły w wyniku podwyższenia wieku szkolnego do lat siedmiu. Cytat: "Sześciolatek będzie objęty szczególną opieką, również finansową, tak aby samorządom nie przeszkodzić w finansowaniu ich zadań codziennych, miesięcznych i rocznych". - Pani minister obiecywała już w maju, tymczasem rozpoczął się nowy rok szkolny i samorządy nie dostały złotówki z obiecanych pieniędzy - powiedział w imieniu wnioskodawców Krzysztof Jarubas (PSL).

przeczytaj

4 zmiany w emeryturach w 2017 roku

Choć losy obniżenia wieku emerytalnego wciąż się ważą, to już wiadomo, że w 2017 roku emerytów czeka kilka istotnych zmian. Należy do nich wprowadzenie emerytury minimalnej i zmiana kwot wolnych od potrąceń komorniczych.

przeczytaj