0

· Strona główna
· Archiwum
· Download
· Newsletter OPZZ
· Kroniki OPZZ
· WYPOCZYNEK
· Organizacje związkowe
· Skład Zarządu
· Warto wiedzieć
· Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
· Prasa
· Statut Związku
· Historia związków
· Historia MZZPS
· Linki
· Kontakt
Ustaw tę stronę jako Główną! Home
Dodaj tę stronę do Ulubionych! Ulubione

0

Dzisiaj: sesja plenarna Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego

XXV Zjazd Delegatów ZZ Dyżurnych Ruchu PKP

15 - 16 marca, w Lublinie, odbył się XXV Sprawozdawczy Jubileuszowy Zjazd Delegatów ZZ Dyżurnych Ruchu PKP. W drugim dniu Zjazdu uczestniczył przewodniczący OPZZ Jan Guz.

Przeczytaj

Posiedzenie Zarządu Krajowego FZZ Pracowników Spółdzielczości Produkcji Handlu i Usług w Polsce

16 marca w warszawskiej centrali OPZZ odbyło się Posiedzenie Zarządu Krajowego Federacji Związków Zawodowych Pracowników Spółdzielczości Produkcji Handlu i Usług w Polsce. W spotkaniu brała też udział wiceprzewodnicząca OPZZ, Wiesława Taranowska oraz ekspert i doradca OPZZ, Piotr Szumlewicz.

przeczytaj

Związkowcy z LW „Bogdanka” i Enea Wytwarzanie zacieśniają współpracę

14 marca 2016 r. przedstawiciele związków zawodowych Lubelskiego Węgla "Bogdanka" SA oraz Enea Wytwarzanie złożyli wzajemne deklaracje o wsparciu w działaniach przeciwko łamaniu prawa i walce o zachowanie miejsc pracy.

przeczytaj

Drugie czytanie projektu nowelizacji Karty Nauczyciela

16 marca w Sejmie odbyło się drugie czytanie rządowego projektu nowelizacji Karty Nauczyciela. Związkowi Nauczycielstwa Polskiego udało się przekonać posłów do przejęcia naszej poprawki, zgłoszonej podczas pierwszego czytania, dotyczącej nowelizacji art. 42 Karty.

przeczytaj

Czy już niedługo wzrośnie kilometrówka?

OPZZ wspólnie ze Związkiem Zawodowym Pracowników Poczty od lat podejmuje działania na rzecz zwiększenia wysokości ryczałtu samochodowego tzw. kilometrówki. Nie był on waloryzowany od 2007 roku, pomimo że na przestrzeni lat zmieniały się średnie ceny benzyny i ropy, a skumulowana inflacja przekroczyła 20%.

przeczytaj

Monitoring zrównoważonych zamówień publicznych – jak jest a jak być powinno?

W CPS Dialog, przy współudziale Fundacji im. Friedricha Eberta, odbyła się konferencja podsumowująca projekt realizowany przez Fundację Centrum CSR.PL, którego zadaniem jest monitorowanie zrównoważonych zamówień publicznych w Polsce.

przeczytaj