0

· Strona główna
· Archiwum
· Download
· RABATY
· Newsletters
· Kroniki OPZZ
· WYPOCZYNEK
· Organizacje związkowe
· Skład Zarządu
· Warto wiedzieć
· Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
· Prasa
· Statut Związku
· Historia związków
· Historia MZZPS
· Linki
· Kontakt


Ustaw tę stronę jako Główną! Home
Dodaj tę stronę do Ulubionych! Ulubione

0

25 – lecie ZZS Florian

Podczas uroczystości które odbyły się w Komorze Warszawa Przewodniczący ZK ZZS Florian, Krzysztof Oleksak w swoim wystąpieniu dokonał podsuwania minionych 25 – lat wskazywał również na tożsamość i priorytety związku, które powinny przyświecać w bieżącej działalności związkowej.

przeczytaj

Dwa tysiące na bruk, milion dla prezesa

Były prezes Carrefour, Georges Plassat, otrzymał premię w wysokości prawie miliona euro za "dobre wyniki". W tym samym czasie sieć zamyka 243 sklepy i likwiduje ponad 2000 miejsc pracy. Związki zawodowe są oburzone.

przeczytaj

Opinie i analizy

ZNP: Nasz wniosek o odwołanie Anny Zalewskiej nadal aktualny

Przed zakończeniem roku szkolnego przypominamy, że Związek Nauczycielstwa Polskiego już w marcu zwrócił się do premiera Mateusza Morawieckiego z wnioskiem o odwołanie Anny Zalewskiej z funkcji Ministra Edukacji Narodowej.

przeczytaj

W mediach

Wzrost wynagrodzeń to nie wszystko. Co jeszcze udało się wynegocjować związkowcom dla załogi JSW?

W poniedziałek zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej zawarł porozumienie płacowe ze związkowcami, które zakończyło wszczęty w połowie kwietnia spór zbiorowy w firmie. Związki domagały się 15-procentowej podwyżki wynagrodzeń oraz nadpłaty świadczeń utraconych na mocy porozumienia z września 2015 r., kiedy strona społeczna zgodziła się na zawieszenie m.in. tzw. 14. pensji.

przeczytaj

Będzie strajk w centrum krwiodawstwa Lublinie

W Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie będzie strajk. Tak zdecydowali pracownicy w trzydniowym referendum. 98 procent głosujących opowiedziało się za protestem.

przeczytaj