0

· Strona główna
· Archiwum
· Download
· RABATY
· Newsletters
· Biuletyn
· Kroniki OPZZ
· WYPOCZYNEK
· Organizacje związkowe
· Skład Zarządu
· Warto wiedzieć
· Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
· Prasa
· Statut Związku
· Historia związków
· Historia MZZPS
· Linki
· Kontakt


Ustaw tę stronę jako Główną! Home
Dodaj tę stronę do Ulubionych! Ulubione

0

Posiedzenie zespołu eksperckiego, współpracującego z Komisją Kodyfikacyjną Prawa Pracy.

W dniu 10 stycznia br. w siedzibie OPZZ odbyło się drugie posiedzenie zespołu eksperckiego, którego zadaniem jest konsultowanie i opiniowanie propozycji rozwiązań prawnych, rozpatrywanych przez Komisję Kodyfikacyjną Prawa Pracy.

Przeczytaj

Inauguracja projektu: „Promocja równouprawnienia w procesach partycypacji i podejmowania decyzji w związkach zawodowych i radach pracowniczych”

12 stycznia 2017r. w siedzibie OPZZ odbyło się spotkanie inaugurujące Projekt dofinansowany ze środków Komisji Europejskiej pt. "Promotion of gender equality in workers involvement and decision making in trade unions and work council" (Promocja równouprawnienia w procesach partycypacji i podejmowania decyzji w związkach zawodowych i radach pracowniczych).

Przeczytaj

Skruczaj: Chcemy, aby młodzi identyfikowali się z OPZZ

Rozmowa z Agnieszką Skruczaj, ekspertem Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych ds. Rady Dialogu Społecznego.

Przeczytaj

Około 1200 nowych miejsc pracy w Pionkach i Radomiu

Około 1000 nowych miejsc pracy zamierza stworzyć do końca 2022 r. w Pionkach QFG Food Group, specjalizująca się w wytwarzaniu żywności gotowej do spożycia bezpośrednio po podgrzaniu. Około 200 osób znajdzie też pracę w Radomiu nowej ubojni drobiu.

Przeczytaj

Zmiany w ustawie, pożyczki konsumenckie: 20 tys. miejsc pracy zagrożonych?

Według Związku Przedsiębiorców i Pracodawców (ZPP) nowe propozycje Ministerstwa Sprawiedliwości dotyczące rynku pożyczek konsumenckich, mogą pozbawić 1,5 mln Polaków możliwości legalnego pożyczania pieniędzy oraz pozbawić pracy 20 tys. osób.

Przeczytaj

Górnictwo: krok po kroku robić swoje! A koniunktura tylko pomoże

Skuteczna restrukturyzacja górnictwa nie będzie możliwa przy akceptacji funkcjonowania niektórych zakładów wydobywczych w warunkach ich stałej nierentowności. Na proces restrukturyzacji przemożny wpływ będzie miała sytuacja na rynku węgla, w tym poziom jego cen.

Przeczytaj