0

· Strona główna
· Archiwum
· Download
· RABATY
· Newsletters
· Biuletyn
· Kroniki OPZZ
· WYPOCZYNEK
· Organizacje związkowe
· Skład Zarządu
· Warto wiedzieć
· Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa
· Prasa
· Statut Związku
· Historia związków
· Historia MZZPS
· Linki
· Kontakt


Ustaw tę stronę jako Główną! Home
Dodaj tę stronę do Ulubionych! Ulubione

0

1. Z-III WYDZIAŁ DYSPERSJI

PRZEWODNICZĄCY RAFAŁ BACIK 698-611-519

V-CE PRZEWODNICZĄCY JERZY AMANOWICZ 601-090-618

2. Z-V WYDZIAŁ KAUCZUKU,POLIMERYZACJI

PRZEWODNICZĄCY PIOTR KNAPIK 695-063-705

V-CE PRZEWODNICZĄCY PAWEŁ ŁUCZYK 572-288-234

CZŁONEK ZARZĄDU GRZEGORZ WALICZEK 504-081-876

3. Z-VI WYDZIAŁ POLISTYRENU, XPS

PRZEWODNICZĄCA CECYLIA KLATKA 602-268-073

V-CE PRZEWODNICZĄCA LUCYNA BRUSIK 502-662-316

4. DZIAŁ ZAKUPÓW USŁUG TRANSPORTOWYCH

PRZEWODNICZĄCA RENATA SZYMECZKO 33/847-37-52

V-CE PRZEWODNICZĄCA JUSTYNA KRAWCZYK 33/847-47-25

CZŁONEK ZARZĄDU JOANNA TYRAN 33/847-34-54

5. KSIĘGOWOŚĆ I ADMINISTRACJA PERSONALNA

PRZEWODNICZĄCA LUCYNA SKWARCZYŃSKA 796-227-748

V-CE PRZEWODNICZĄCA BEATA CHMIELAK 33/847-22-70

6. DZIAŁ ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

PRZEWODNICZĄCA KLIMEK-KURASZKIEWICZ ANNA 33/847-20-89

7. DZIAŁ LOGISTYKI

PRZEWODNICZĄCA MAŁGORZATA ZIOBEREK 33/847-38-96

V-CE PRZEWODNICZĄCA MAŁGORZATA SZAREK 33/847-38-96

8. DZIAŁ „E-119”

PRZEWODNICZĄCA BARBARA LIS 33/847-27-59

V-CE PRZEWODNICZĄCY KRYSTIAN MĄDRZAK 885-996-147

9. DZIAŁ UTRZYMANIA RUCHU

PRZEWODNICZĄCY KRZYSZTOF GRUBKA 785-515-444

V-CE PRZEWODNICZĄCY PIOTR CHMIELNIAK 517-558-356

10. DZIAŁ KOTŁOWY I NAWĘGLANIA

PRZEWODNICZĄCY PRZEMYSŁAW SZCZERBOWSKI 791-212-790

V-CE PRZEWODNICZĄCY KRZYSZTOF KOŚCIELNIK 33/847-38-66

CZŁONEK ZARZĄDU JACEK GABRYŚ

11. DZIAŁ INFRASTRUKTURY

PRZEWODNICZĄCY MAREK BISKUPEK 604-383-823

V-CE PRZEWODNICZĄCY ALEKSANDER MOTYKA 33/84733-49

12. SYNTHOS-AGRO Sp. z o.o.

PRZEWODNICZĄCA ŻANETA LATKO 506-146-966

V-CE PRZEWODNICZĄCY MIECZYSŁAW KOŹBIAŁ 881-277-982

13. MPOŚ Sp. z.o.o.

PRZEWODNICZĄCY JERZY KOTYLA 697-993-335

V-CE PRZEWODNICZĄCA BARBARA TUNIEWICZ 33/847-30-30

14. ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W OŚWIĘCIMIU.

PRZEWODNICZĄCA RENATA RUSIN 791-441-129

V-CE PRZEWODNICZĄCA JADWIGA RYŚ-MATLAK 792-590-209

15. BIOERG Sp. z.o.o. W OŚWIECIMIU

PRZEWODNICZĄCY ARKADIUSZ KOT 537-852-275

16. PAŃSTWOWE MUZEUM AUSCHWITZ-BIRKENAU W OŚWIĘCIMIU.

PRZEWODNICZĄCY TOMASZ RYCHŁOWSKI 692-342-742

V-CE PRZEWODNICZĄCY KRZYSZTOF JEŻ 694-739-750

CZŁONEK ZARZĄDU SABINA TOCZEK

17. MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI Sp. z o.o. w OŚWIĘCIMIU.

PRZEWODNICZĄCY PRZEMYSŁAW MIKRUT 606-819-423

CZŁONEK ZARZĄDU DARIUSZ WAŁĘGA 664-003-678

CZŁONEK ZARZĄDU MACIEJ SZKUDLARZ 664-003-690

18. MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI Sp. z o.o. w OŚWIĘCIMIU.

PRZEWODNICZĄCA BARBARA GIZIŃSKA 600-683-924

V-CE PRZEWODNICZĄCA KRYSTYNA ZIAJA 509-382-228

CZŁONEK ZARZĄDU EWA PISKOREK 500-495-015

19. CHEMONT Sp. z o.o. w OŚWIECIMIU.

PRZEWODNICZĄCY ADAM WALUSIAK 518-278-444

V-CE PRZEWODNICZĄCY SŁAWOMIR MIŁOŃ 512-093-454

20. ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH Sp. z o.o. w OŚWIECIMIU.

MIEJSKI ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH Sp. z o.o. w OŚWIĘCIMIU.

PRZEWODNICZĄCY DAWID MIKOŁAJCZYK 728-454-262

V-CE PRZEWODNICZĄCY SZYMON STANASZEK 506-815-234

CZŁONEK ZARZĄDU KATARZYNA LASEK 600-324-820

21. RAIL-POLSKA Sp. z o.o. w OŚWIĘCIMIU REGION POŁUDNIE

PRZEWODNICZĄCY JANUSZ CENDER 601-507-211

V-CE PRZEWODNICZĄCA MAŁGORZATA GAJEWSKA 696-954-982

V-CE PRZEWODNICZĄCY KRZYSZTOF NOWAK 882-671-444

22. ZAKŁADOWA STRAŻ POŻARNA

PRZEWODNICZĄCY KRZYSZTOF GAWLIK 606-888-515

V-CE PRZEWODNICZĄCY JANUSZ DRABCZYK 506-701-031

23. SEKCJA EMERYTÓW I RENCISTÓW

PRZEWODNICZĄCA TERESA CZEBIENIAK 33/847-24-00

V-CE PRZEWODNICZĄCY TADEUSZ GOLONKA 33/847-24-00

V-CE PRZEWODNICZĄCY WŁODZIMIERZ JANKOWSKI 33/847-24-00

24. POWIATOWY URZĄD PRACY W OŚWIECIMIU

PRZEWODNICZĄCA JOLANTA KRZYŚCIN 504-949-194

V-CE PRZEWODNICZĄCA ANETA WOJAS 607-677-148

CZŁONEK ZARZĄDU ANNA ŁAGOS 604-967-317

CZŁONEK ZARZĄDU ANETA CEGIELSKA 792-597-255

CZŁONEK ZARZĄDU IZABELA STAROŃ 694-123-366

25. SKŁADOWISKO ODPADÓW KOMUNALNYCH Sp. z o.o.

PRZEWODNICZĄCY BOGDAN JURSA